Ulu Motor Yollardaki İddiasını Denize Taşıdı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Ulu Motor Yollardaki İddiasını Denize Taşıdı

0

Ulu Motor, Rixos Sailing Cup 2023’ün sponsorları arasında yer alarak yollardaki iddiasını denize taşıdı. %100 elektrikli otomobil üreticisi Skywell ve Leapmotor araçlarının distribütörlüğünü üstlenerek Türkiye’de kullanıcılarla buluştu.

“Dostluk Kazansın” sloganıyla 14 Kasım’dan 17 Kasım’a kadar düzenlenen Rixos Sailing Cup, bu yıl mavi sulara yelken açan yelkencileri ağırladı. 11 ülkeden 600’ün üzerinde sporcu, Rixos Hotels tarafından Türkiye Yelken Federasyonu, Göcek Yelken Kulubü ve hakem komiteleri tarafından belirlenen zorlu bir parkurda yelken heyecanını yaşadı.

Otomotiv sektöründe sürdürülebilirlik için teknolojik yatırımlara devam eden Ulu Motor hem destekleyici hem de rekabetçi bir rol oynadı.

Dört gün boyunca heyecan verici mücadelelerin yaşandığı Rixos Sailing Cup, cemiyet, sanat ve basın alanlarında tanınmış isimleri bir araya getirdi.

Ulu Motor‘un her zaman sporun ve sporcuların yanında olduğunu gösteren Skywell ve Leapmotor modellerini bu etkinlikte yarış severlerle buluşturdu. Kompakt görünümü, kullanışlı teknolojik özellikleri, akıllı bağlantıları ve sürüş destek sistemiyle Leapmotor T03, şehir içi kullanımda 417 kilometreye varan menziliyle katılımcıların gözdesi oldu. Son teknolojik donanımlara sahip uzun menzilli Skywell ET5 LR Legend modeli, tek şarjla şehir içi 642 kilometre yol yapabilen ve tüm katılımcılardan olumlu geri bildirim aldı.

Spora desteğini Rixos Sailing Cup ile başlatan Ulu Motor, daha sonra tenis sporuna da destek vermeye hazırlandığını duyurdu.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir