Legrand Türkiye Grubu, 2023 Ev Şarj Show’da Ev Şarj İstasyonlarını Sergiledi
 1. Anasayfa
 2. Genel

Legrand Türkiye Grubu, 2023 Ev Şarj Show’da Ev Şarj İstasyonlarını Sergiledi

0

Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda uzmandır ve 2-4 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Ev Charge Show’da elektrikli araç şarj istasyonlarını sergilediler. Legrand Türkiye Grubu, 9. Salon C6 numaralı alanda ziyaretçileri fuarda elektrikli otomobillerin şarjının tüm yönlerini ele alacak.

Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzmandır ve Türkiye’de her geçen gün artan elektrikli araçların güvenli ve hızlı şarj teknolojisi ile buluşması için geliştirdiği Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarını 4 Kasım 2023’te EV Charge Show’da sergiler. Legrand Türkiye Grubu, İstanbul Fuar Merkezi 9. Salon C6 numaralı alanda iki gün boyunca ziyaretçileriyle buluşacak.

Geleceğin Otomobilleri İçin Legrand Grup Yeni Teknolojiler Üretiyor

Legrand Türkiye Grubu CMO’su Gül Sevinç Selçuk, “Elektrikli otomobiller yakın gelecekte fosil yakıtlarla çalışan araçların yerini almayacak olsa da içten yanmalı motorların geçerliliğini yitirme süreci çoktan başladı” dedi. Elektrikli otomobillerin geleceği, bir dizi önemli faktörden etkilenecektir. İlk olarak, pil üretimi ve şarj altyapısı genişlemelidir. Bu, elektrikli araçların daha yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Otomobil üreticilerinin tamamen elektrikli bir platforma geçmesi zorunlu olacak. Bu değişiklik sektörün dönüşümünü hızlandıracaktır. Bununla birlikte, tüketicilerin elektrikli otomobilleri benimsemeleri ve bu değişiklikleri talep etmeleri, belki de en önemlisi olabilir. Bu dönüşümün ana bileşenlerinden biri tüketici talebidir. Dünya çapındaki karbon emisyonlarının %24’ünü ulaşım oluştururken, Türkiye’de bu oran %22 seviyelerinde. Otomobil endüstrisi gelecekte daha çevre dostu, daha verimli ve daha çevre dostu olmak istiyor.

Bu hedeflere ulaşmak için elektrikli araçlardan yararlanabiliriz. Bu, Legrand’ın karbon ayak izini azaltma çabasıyla uyumlu. Gelecekte daha güvenli ve entegre bir ulaşım sistemi görmek istiyoruz ve elektrikli otomobiller bu dönüşümün önemli bir parçası olacak. Dünyanın en köklü elektrik alt yapı şirketlerinden biri olan Legrand Grup, elektrikli araçlar için bir elektrikli araç şarj istasyonu tasarladı. Legrand olarak, ulaşımın temiz, verimli ve bağlantılı olduğu bir gelecek yaratmak ve bireyleri, toplulukları ve işletmeleri daha sürdürülebilir bir dünyada gelişmeye teşvik etmek için kesintisiz elektrikli araç altyapıları tasarlıyoruz. Legrand, Green’up prizler ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi ürünleriyle geleceğin otomobilleri için yeni teknolojiler geliştiriyor.

Legrand’ın elektrikli araç şarj istasyonları hem AC hem de DC olarak çalışabilir. Green’up teknolojisine sahip plastik ve metal elektrikli araç şarj istasyonları 3,4 kW’dan 22 kW’a kadar kapasiteye sahiptir. Legrand elektrikli araç şarj istasyonları dahili Bluetooth bağlantısı ve haberleşme kiti ile hem lokal hem de uzaktan elektrikli araç şarj istasyonlarınızı kolayca şarj edebilir.

Legrand elektrikli araç şarj istasyonlarında 6mA DC kaçak akım koruma mevcuttur, böylece elektrikli aracınızı güven içinde şarj edebilirsiniz. RFID okuyucu, isteğe bağlı olarak elektrikli şarj istasyonlarına takılabilir ve böylece yetkisiz kişilerin kullanımını önleyebilir. RFID okuyucu, istasyonları kartlı olarak kontrol edebilir.

Legrand Grup, ihtiyacınız olan her yerde tüm elektrikli araçların şarj sorununu ortadan kaldıran güvenli ve hızlı şarj teknolojisi ile yaşam alanlarınızı kolaylaştırıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir