CK Enerji, sömestr tatilinde çalışanlarının çocuklarını ağırladı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

CK Enerji, sömestr tatilinde çalışanlarının çocuklarını ağırladı

0

CK Enerji, sömestr tatilinde şirketin kapılarını minik misafirlerine açtı. “Çocuğun Enerjisi İşte” etkinliği kapsamında, ebeveynleriyle iş yerine gelen çocuklar özel atölye çalışmalarına katıldı. Gün boyu eğlenceli zaman geçiren çocuklar, ebeveynlerinin ofislerini ve çalışma ortamlarını yakından gözlemleme fırsatına sahip oldu.

Enerji sektörünün öncü şirketi CK Enerji, sömestr tatilinde ebeveynler ile çocuklarını ofislerinde buluşturdu. Çocuklara çalışma hayatına dair bir fikir kazandırırken eğlenceli bir gün geçirmelerini hedefleyen CK Enerji, “Çocuğun Enerjisi İşte” etkinliği düzenledi. 

CK Enerji’nin İstanbul Genel Müdürlük Ofisi’nde gerçekleşen etkinlikte, çocuklar ayrıca şehrin elektrik dağıtım sistemini kontrol eden ve veri toplayan SCADA Merkezi’ni ziyaret etme şansını yakalandı. Ebeveynlerinin iş yerinde eğlenceli saatler geçiren çocuklar, heykel ve ahşap boyama gibi farklı atölye çalışmalarına katılırken günü sinema keyfi ile tamamladı.

“FARKLI BİR İLETİŞİM YOLU AÇMAK İSTEDİK”

Bu etkinlik ile çocuklarla ebeveynler arasında farklı bir iletişim yolu açmayı hedeflediklerini dile getiren CK Enerji Kurumsal İletişim Direktörü Burcu Cankurtaran, “Çocuklarımızın yarıyıl tatilini fırsat bilip, anne-babalarıyla iş ortamında güzel ve eğlenceli bir gün geçirmeleri için minik misafirlerimizi şirketimizde ağırladık. Çocuğun Enerjisi ‘İşte’ etkinliği kapsamında onların ilgisini çekecek atölye çalışmaları ve çocuk sineması düzenledik. Çocuklarımızın tam gün aileleriyle çalışma ortamında birlikte olmalarını ve eğlenmelerini amaçladığımız bu çalışmanın herkes için unutulmaz bir anı olması en büyük dileğimiz” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: CK Enerji Basın Bülteni

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir