Şişecam ZeroBuild Sanal Forum’da Enerji Verimliliği Sağlayan Ürünlerini Anlattı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Şişecam ZeroBuild Sanal Forum’da Enerji Verimliliği Sağlayan Ürünlerini Anlattı

0

Avrupa’nın en büyük düz cam üreticisi Şişecam, enerji verimliliği sağlayan ürünleri ileyaşama değer katıyor. Bir yandan enerji verimliliği sağlayan kaplamalı camların üretimi, geliştirilmesi ve ARGE çalışmalarını sürdürürken diğer yandan konu ile ilgili farkındalık yaratacak projelerine de devam eden Şişecam, dijital ortamda düzenlenen ‘ZeroBuild’20 Sanal Forumu’na katıldı.

40 farklı oturumda düzenlenen etkinliğe, ulusal ve uluslararası alanda birçok uzman konuşmacı ve akademisyen katıldı. “Sıfır Enerji Binalar” başlıklı online forumda, binalarda enerji verimliliği, pasif evler, enerji yönetim sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri gibi konular ele alındı. “Sıfır Enerji Binalar”’ forumunda iki farklı oturumda düzcam ürünleri hakkında bilgi veren Şişecam, katılımcılara enerji verimliliği sağlayan kaplamalı camları, 3’lü yalıtım camlarındaki geniş ürün gamı, cam danışmanlığı hizmeti ve mobil uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

ZeroBuild Sanal Forumu, teknoloji oturumları, özel iletişim ağı fırsatları ve odaklanmış sunumları ile Sıfır Enerji Bina konusunun nasıl geliştirileceği ve dönüşümün nasıl sağlanacağına ilişkin bilgileri içeren uçtan uca bir dijital konferanstır. Sıfır Enerji Bina, ısıtma, soğutma, aydınlatma ve diğer tüketimleri için çok düşük miktarda enerji ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını da tamamen yenilenebilir enerji kaynaklarından temin eden binadır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir