ODAŞ, İletişim Ajansını Seçti 
 1. Anasayfa
 2. Haberler

ODAŞ, İletişim Ajansını Seçti 

0

Enerji ve madencilik sektörünün önemli şirketlerinden ODAŞ’ın yeni dönemdeki stratejik iletişim çalışmalarını, hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

Enerji ve madencilik sektöründe önemli bir yere sahip olan ODAŞ’ın yeni iletişim ajansı, tüm paydaşlarını ‘sürekli’ başarıya taşımayı misyon edinen Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu. ODAŞ’ın önümüzdeki dönem medya iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi gibi tüm iletişim çalışmaları Excel İletişim tarafından yönetilecek.

Faaliyete başladıkları ilk günden itibaren çevik ve dinamik yapılarıyla dikey entegre bir iş modeli benimseyen ODAŞ, mevcut yatırımlarının bulunduğu alanlarda, elektrik üretimi, doğal gaz satışı, maden üretimi ve satışı yapıyor. Grup, 340 MWm kurulu güce sahip Çan2 Termik Santrali ile Türkiye’nin en büyük yerli linyit kömürle elektrik üretimi yapan termik santrallerinden birini de bünyesinde bulunduruyor. 

Excel İletişim ve Algı Yönetimi Hakkında

1994 yılında kurulan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel İletişim ve Algı Yönetimi, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi. Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel İletişim ve Algı Yönetimi, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen Uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi. 

ODAŞ Hakkında: 

ODAŞ, enerji ve madencilik alanında faaliyet gösteren şirketler topluluğudur. Faaliyete başladığı günden itibaren çevik ve dinamik yapısıyla başarılı projelere imza atan ODAŞ, sürdürülebilir finansal yönetimi sayesinde kuruluşunu takip eden 5 yıl içerisinde Borsa İstanbul Ulusal 100 endeksine girdi ve Borsa İstanbul Yıldız Pazar 50 endeksinde işlem görmeye başladı. Türkiye’de 340 MWe’lik kapasiteye sahip Çan 2 Termik Santrali’ni bünyesinde bulunduran ODAŞ, sahip olduğu bilgi birikimi, dinamik yaklaşımı ve güçlü sermaye yapısıyla uluslararası arenadaki ilk yatırımını Özbekistan’da toplam 174 MWe kurulu güce sahip bir doğal gaz kombine çevrim santralini hayata geçirerek yaptı. Madencilik alanında ise antimuan, altın, gümüş, nikel ve kömür rezervlerine sahip olan ODAŞ’ın, maden saha ruhsatları ve işletmeleri bulunuyor. Bu alanda çalışmalarına Türkiye’de devam eden şirket, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinde az sayıdaki stratejik metal üreticilerinden biri konumundadır. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir