Odaş, Çanakkale’de Okçuluğa İlgi Duyan Gençlere Destek Veriyor
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Odaş, Çanakkale’de Okçuluğa İlgi Duyan Gençlere Destek Veriyor

0

Bu yıl da ODAŞ, Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü’nün ana sponsoru olarak Çanakkaleli genç yetenekleri desteklemeye devam ediyor. ODAŞ, enerji ve madencilik sektöründe lider şirket topluluklarından biri.

ODAS, enerji ve madencilik alanında faaliyetlerini başarıyla sürdürürken, gençlere güç katmak, onların yollarını aydınlatarak geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak amacıyla Çanakkale’de gençlerin okçuluk sporunda başarılara imza atmaları için desteğini sürdürüyor.

Bu yıl da ODAS, Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü’nün ana sponsoru oldu. ODAS, sporun gelişimini ve genç yeteneklerin geliştirilmesini teşvik ediyor. Sponsorluk kapsamında ODAŞ, sosyal fayda odaklı çalışmalarına devam ederek hem ülkemizde okçuluk sporunun gelişimine hem de genç yeteneklerin bu alanda çalışmalarına katkıda bulunacaktır.

ODAŞ, 2023-2024 sezonunda Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü’nün ana sponsoru oldu. Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü, genç yeteneklerin sabır, disiplin, konsantrasyon, odaklanma ve özgüven gelişimini destekleyen okçuluk sporunu daha geniş bir kitlelere yaymak istiyor. 200 öğrencisi olan kulüp geçtiğimiz yıl 16 turnuvaya katıldı. ODAŞ’ın sponsorluğunun bir sonucu olarak, kulüp formaları, turnuvalar ve diğer etkinlikler yoluyla sporun ülke çapında yeniden yaygınlaştırılması hedefleniyor.

2014 yılından bu yana Çanakkale Okçuluk Kulübü, şehrin en iyi sporcularını bulma ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarma çabasını sürdürüyor. Kulüp, sadece atletik yeteneklerini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda takım çalışması, sportmenlik ve sadakat gibi değerleri sporcularına öğretiyor. 

ODAŞ Strateji Başkanı Caner Demirayak, “Güçlü yarınlar için gençlerimizin gelişimine önem veriyoruz ve genç yetenekleri desteklemeye devam edeceğiz” dedi. Okçuluk Spor Kulübü’ne desteğimiz, sporun sadece bir etkinlik olmanın ötesinde, bir yaşam tarzı ve karakter gelişimi aracı olduğuna inanıyor olmamızın bir sonucudur. ODAS olarak, bu işbirliği yoluyla okçuluk sporunun yaygınlaştırılmasına ve kendini geliştirmek isteyen genç yeteneklerin desteklenmesine büyük önem veriyoruz. Desteğimiz ile Çanakkale Okçuluk Kulübü bu önemli misyonunu sürdürmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum ve birlikte geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için heyecanlıyız.”dedi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir