Cumhuriyetin 100. Yılında, Eşarj İstasyonları 3 Gün Boyunca Ücretsiz
 1. Anasayfa
 2. Dijital

Cumhuriyetin 100. Yılında, Eşarj İstasyonları 3 Gün Boyunca Ücretsiz

0

Türkiye’nin ilk ve en hızlı şarj istasyonu olan Eşarj, Enerjisa Enerji’nin tamamına sahip olduğu elektrikli araç şarj operatörü olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak 3 gün boyunca tüm Eşarj istasyonlarında araçlarınızı ücretsiz şarj edebilirsiniz.

Eşarj, müşterilerine sektöre örnek teşkil edecek deneyimler sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük eden lider dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji’nin iştiraki olan ve ülkenin ilk ve en fazla hızlı şarj istasyonuna sahip olma özelliği ile liderliği elinde bulunduran şirket. Cumhuriyetin 100. Yılına özel olarak hazırlanan kampanya, tüm istasyonlarında ücretsiz şarj için elektrikli araç sahiplerini bekliyor.

29 Ekim’den 31 Ekim’e kadar tüm şarj istasyonları ücretsiz olacak!

Eşarj, Cumhuriyetin ilk yüz yılını kutlarken müşterileri için bu özel günü unutulmaz kılmak için 29 Ekim’den 31 Ekim’e kadar istasyon ayırt etmeksizin her yerde şarj hizmetini tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Bununla birlikte, ücretsiz şarj hizmetinden yararlanan elektrikli araç sahipleri, yenilenebilir enerji kullanımını teşvik ederek çevreye duyarlı ulaşım ve karbon emisyonlarını azaltır.

Cumhuriyet, teknoloji şirketi Eşarj’dan para kazanmaya devam edecek.

Eşarj Genel Müdürü Barış Altınay, “Türkiye’nin ilk elektrikli şarj operatörü olma sorumluluğun bilinciyle, şarjlanma teknolojisindeki küresel yenilikler ile sektörümüzü tanıştırmaya ve ilkleri başarmaya devam ediyoruz” dedi. Daha iyi bir gelecek için projeler üretmeye devam ettiklerini belirtti. Yenilenebilir enerji dönüşümüne katkıda bulunmaya devam ederken, çevre dostu e-mobilite seçeneklerini tercih ederek karbon emisyonlarını azaltan ve en önemli katkıyı sağlayan elektrikli araç kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamak için Eşarj müşterilerimize çeşitli iş birlikleri yoluyla kampanyalar düzenledik.

Eşarj olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılına şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin yüz yılını kutlamak ve müşterilerimize kesintisiz kaliteli hizmet sağlamak için özel bir kampanya başlattık. 3 gün boyunca müşterilerimize tüm şarj istasyonlarını ücretsiz olarak sunuyoruz.

Tüm elektrikli araç sahiplerini elektrikli araç şarj istasyonlarına bekliyoruz. Eşarj olarak kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin kesintisiz ve konforlu bir elektrikli araç yolculuğu yaşamaları için çalışmaya devam ediyoruz.”dedi.

İlk şarj operatörüydü

Türkiye’nin ilk şarj operatörü olan Eşarj, yenilebilir enerji sertifikası alan ilk şarj operatörü (IREC, YEK-G), ilk DC şarj istasyonu ve elektrikli araç markalarıyla anlaşmalı ilk şarj operatörü unvanına sahiptir. Elektrikli araçların karbon emisyonlarını azaltma hedeflerine ulaşmak için çalışıyor.

Enerjisa Enerji Hakkında “Herkes için daha iyi bir gelecek” vizyonuyla, sürdürülebilirlik ve teknolojinin çarpan etkisini kullanarak Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük ediyor. Enerjisa Enerji, Türkiye’nin yüzde 25’ine elektrik dağıtım ve perakende satış alanlarında hizmet veriyor. Sektördeki en büyük şirket olan Enerjisa Enerji, 14 ilde 10.6 milyon müşteriye ulaşarak toplam 22 milyondan fazla tüketiciye elektrik dağıtıyor. Enerjisa Enerji, İşimin Enerjisi markasıyla müşterilerine yenilenebilir, verimli ve yeşil enerji çözümleri sunuyor. Eşarj, Türkiye’nin ilk ve en hızlı şarj istasyonu ağını yönetiyor. Enerjisa Enerji, Sabancı Holding ve E.ON tarafından kuruldu ve Borsa İstanbul’da halka açık olarak işlem görüyor.

Eşarj Hakkında: Enerjisa Enerji, Enerjisa Müşteri Çözümleri A.Ş.’nin sermayesinin tamamına sahip olduğu Eşarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş., 2023 Ekim sonu itibarıyla Türkiye’nin ilk ve en hızlı şarj istasyonu operatörü olarak 800’ün üzerinde istasyon, 1.400’ün üzerinde soket ve 50 MWh’in üzerinde kurulu güç ile elektrikli araç istasyon ağı yönetiyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir