5. Doğal Gaz İç Tesisat Buluşması DemirDöküm Sponsorluğunda Gerçekleşti 
 1. Anasayfa
 2. Gaz ve LNG

 5. Doğal Gaz İç Tesisat Buluşması DemirDöküm Sponsorluğunda Gerçekleşti 

0

Doğal gaz iç tesisat sektörü, “5. İç Tesisat Buluşması”nda bir araya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen buluşma, DemirDöküm’ün Premium sponsorluğunda gerçekleşti.

İklimlendirme sektörünün köklü markalarından olan DemirDöküm, sektörün gelişimi için katma değer yaratan organizasyonları desteklemeyi sürdürüyor. Doğal gaz iç tesisat sektörünün önemli etkinlikleri arasında yer alan Doğal Gaz İç Tesisat Buluşması’nın 5’incisi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. 

DemirDöküm’ün Premium sponsorluğunu üstlendiği etkinlik, Makine Mühendisleri Odası, Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DOSİDER), İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ) ve sektördeki diğer firmaları bir araya getirdi.

Alanının uzman isimleri; iklimlendirme ve iç tesisat sektöründeki yasal düzenlemeleri, küresel ısınma, iklim değişikliği ve çevre konusunu derinlemesine inceledi. Tüm gün süren etkinlikte 11 isim yeni teknolojilerin sektördeki entegrasyonu, yeni nesil sistem ve ürünlerin kullanımının artmasının küresel ölçekteki önemini katılımcılarla paylaştı. 5. Doğal Gaz İç Tesisat Buluşması, tesisat firmaları, mekanik tasarım ve uygulama firmaları, proje firmaları, sektöre mal ve hizmet sağlayan firmaların yöneticilerini ağırladı.

Kaynak: DemirDöküm Basın Bülteni

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir