Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın yeni destekçisi AKSA 
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın yeni destekçisi AKSA 

0

Türk sporunun öncüsü Galatasaray, sporun enerjisi AKSA ile güçlerini birleştirdi. Kazancı Holding’in enerji şirketler grubu AKSA, Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımı’nın tayt ön sponsoru oldu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta gerçekleştirilen anlaşmanın imza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ve Kazancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Barış Erdeniz’in katılımıyla gerçekleştirildi. 

Kazancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Barış Erdeniz, kulübümüzle yapılan iş birliği ile ilgili şu konuşmayı yaptı:

“KENDİMİZİ SPORUN ENERJİSİ OLARAK TANIMLIYORUZ”

Barış Erdeniz ise Cumhuriyetimizin 100. Yılında Kadın Voleybol Milli Takımımızın Avrupa şampiyonluğunu kazanması, Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın ilk kez Balkan şampiyonu olması ve CEV Challange Kupasına katılma hakkını elde etmiş olmasından gurur duyduğunu belirterek, “Umuyorum ki, bugün imzalayacağımız bu sponsorlukla, Aksa olarak Galatasaray Kadın Voleybol Takımının ulusal ve uluslararası başarılarına biz de katkı sağlayacağız. Fırsat eşitliğine ve kadının her alanda güçlendirilmesine yönelik gayretlerimiz iş dünyasında, eğitimde ve toplumun her alanında da devam edecek. Türkiye’yi küresel arenada temsil eden bir marka olarak, sanattan spora ve eğitime kadar birçok alanda farklı projeleri hayata geçiriyoruz. Türkiye’de futbolda mücadele eden birçok takımımızın uzun yıllardır en üst seviyede destekçisiyiz. Tüm bu desteklerimiz için “Sporun Enerjisiyiz” ve önümüzdeki dönemde de olmaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu. 

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ise, “Türkiye’nin en önde gelen iş insanlarından biri. Sporla hala barışık. Hala bizi destekleyen bir iş insanının yetişmesine yardımcı olmuşuz. Bunun için kendisiyle gurur duyuyorum. AKSA sporla ilgili nerdeyse her takımın sırtında, şortunda muhakkak yer alıyor. Türk sporunun en büyük destekçilerinden biri. Bu sene ilk defa Galatasaray ile bir işbirliğine imza atacak. Onun için de çok mutluyum. Kazancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Barış Erdeniz nezdinde tüm AKSA camiasına ve Kazancı ailesine teşekkür ediyorum. İnşallah iş birliğimiz ileride tüm şubelerde büyüyerek devam eder.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kazancı Holding Basın Bülteni

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir