Uludağ Enerji’den İş Sağlığı ve Güvenliği Etkinliği
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Uludağ Enerji’den İş Sağlığı ve Güvenliği Etkinliği

0

2023’ü İSG yılı ilan eden Uludağ Enerji, 20 Haziran tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği konulu buluşmasını gerçekleştirdi. Konferansta çalışanlar ve paydaşlardan oluşan katılımcılara Uludağ Enerji’nin iş sağlığı ve güvenliği vizyonu, yol güvenliği ve yüksekte çalışma hakkında bilgiler verilirken Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş konuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Uludağ Enerji, 20 Haziran tarihinde Bursa Merinos Kongre Merkezi’nde çalışanlarına ve paydaşlara yönelik İSG Buluşması düzenledi. Uludağ Enerji Grup Sürdürülebilirlik Direktörü Özgür Öztürk’ün moderatörlüğünü üstlendiği ve Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş’in konuya dair değerlendirmelerde bulunduğu konferansta, katılımcılar yol güvenliği ve yüksekte çalışma hakkında bilgilendirildi. Etkinlik, UEDAŞ ve Uludağ Elektrik Genel Müdürleri Gökay Fatih Danacı ve Ali Erman Aytac’ın iş sağlığı ve güvenliği hakkında mesajlarıyla tamamlandı.

“Daha Güvenli Bir Çalışma Ortamı için Çabalıyoruz”

Uludağ Enerji’nin düzenlediği İSG Buluşması’nda CEO İsmail Ergüneş’in yanı sıra UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı ve Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 2023 yılında daha güvenli bir çalışma ortamı için çabaladıklarını belirten Uludağ Enerji CEO’su İsmail Ergüneş “Kurulduğumuz günden bu yana çalışma arkadaşlarımız ve onların güvenliği her zaman için önceliğimiz oldu. Bu sebeple çalışanlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan tüm ekiplerimiz adına iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalığı artırmayı amaçlarken, güvenlik risklerini var olan tüm standartların ötesine taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2023 yılının İş Sağlığı ve Güvenliği adına daha planlı ilerlediğimiz ve daha güvenli bir çalışma ortamında güzel işlere imza atacağımız bir yıl olmasını diliyorum.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Uludağ Enerji Basın Bülteni

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir