Çoruh EDAŞ, TEDAŞ Genel Müdürü Yapıcı’yı Ağırladı
 1. Anasayfa
 2. Elektrik Dağıtım

Çoruh EDAŞ, TEDAŞ Genel Müdürü Yapıcı’yı Ağırladı

0

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı ve beraberindeki heyet, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.’yi (Çoruh EDAŞ) ziyaret etti. Ziyarette, Çoruh EDAŞ Dağıtım Operasyonları Genel Müdürü Ömer Kandemir ve Şirket Müdürü Mehmet Aydın, tedarik sürekliliği ile enerji arzı kalitesini geliştirmek ve tüketici memnuniyetini artırmak için yapılan bakım – onarım, yatırım ve Ar-Ge çalışmaları hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulundu.

29.551 kilometrekarelik alanda, 1,9 milyon nüfusun yaşadığı Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Trabzon illerine bağlı 61 ilçe, 22 belde ve 1.536 köyde hizmet veren Çoruh EDAŞ, TEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ömer Sami Yapıcı ve beraberindeki heyeti ağırladı. 

Hizmet kalitesinin geliştirilmesi için yapılan teknoloji yatırımlarından SCADA merkezini yerinde inceleyen Ömer Sami Yapıcı’ya, Çoruh EDAŞ’ın faaliyetleri hakkında genel bilgilendirme yapıldı.

DOĞAL AFETTEKİ ÖZVERİLİ ÇALIŞMALAR İÇİN TEBRİK

Bölgede meydana gelen doğal afetlerle ilgili bilgilendirmede bulunan Çoruh EDAŞ Dağıtım Operasyonları Genel Müdürü Ömer Kandemir ve Şirket Müdürü Mehmet Aydın, kesintisiz enerji arzı sunma hedefiyle bölgenin zorlu arazi ve mevsim şartlarına rağmen eksiksiz sahada olduklarını ve yerel yönetimlerle iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Yapıcı, doğal afetlerde kesintisiz enerji arzı sunmak için 7/24 özveriyle çalışan Çoruh EDAŞ’a teşekkürlerini iletti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir