Aytemiz yeni market konsepti ON 7/24 ile şaşırtmaya devam ediyor
 1. Anasayfa
 2. Petrol ve Akaryakıt

Aytemiz yeni market konsepti ON 7/24 ile şaşırtmaya devam ediyor

0

Aytemiz sunduğu hizmetlerine yeni market konsepti ile devam ediyor. Modern tasarımıyla ON 7/24 adı altında yenilenen marketler, güçlü markalardan oluşan 3 bini aşkın ürün seçeneğini tüketicileri ile buluşturuyor.

Sektörün fark yaratan markası olduğunu ifade eden Aytemiz, şaşırtan hizmetlerine devam ettiğini belirtti. Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmeyi amaçlayan Aytemiz, perakendeci vizyonuyla yeni market konseptini birleştiriyor. Bu kapsamda ON 7/24 adı altında hizmet verecek Aytemiz istasyon marketleri, modern tasarımı ve güçlü markalardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle keyifli birer uğrak noktası olacak. 

Market ON 7/24’lerde soğuk sandviçlerden fırın ürünlerine kadar birçok lezzetli ürünün yanı sıra, içecek alternatiflerinden İlly gibi kahve çeşitlerine kadar 3 bini aşkın ürün seçeneği tüketicilere sunulacak. Şirketten yapılan açıklamada, hız ve kalitenin buluştuğu Market ON 7/24’leri tercih edenlerin bir yandan Vaay uygulamasıyla temassız ve avantajlı yakıt alırken diğer yandan yolculuklarını keyfe dönüştürecek birçok ürünü de hızlı ödeme kolaylığıyla satın alabilecekleri ifade edildi. Modern tasarımıyla öne çıkan yeni marketlerin yakın vadede 100 Aytemiz istasyonunda hizmet vermeye başlaması planlanıyor.

‘Hedefimiz Aytemiz ON 7/24 Market Konseptli İstasyon Sayımızı 100’e Çıkarmak

Yenilikçi hizmetler konusunda sektörün en hızlı hareket eden şirketi olduklarını vurgulayan Aytemiz Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öztürk, “Günümüzde akaryakıt istasyonları tüketicilerin yakıt dışında pek çok ihtiyacını giderebilecekleri birer perakende noktası haline geldi. Dolayısıyla tüketiciler artık istasyonda yaşayacakları toplam deneyimi çok önemsiyor. Biz de bugüne kadar, perakendeci bir bakış açısıyla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli dinleyip analiz ederek istasyonlarımızı tercih edenlere kişiselleştirilmiş deneyimler yaşatmayı önemsedik. Şimdi de bu doğrultuda; ilk olarak kendi işletmelerimiz olan DOCO istasyonlarımızda hayata geçirdiğimiz ve 2017 yılından bu yana 30’un üzerinde istasyonumuzda başarıyla yönettiğimiz “Aytemiz ON 7/24” market konseptimizi  artık çok daha fazla noktada müşterilerimizin hizmetine sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Yenilediğimiz modern tasarımı, raf düzeni ve 3 bini aşkın ürün çeşidi barındıran marketlerimizde çok daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatmayı arzuluyoruz. Hedefimiz Aytemiz On 7/24 market konseptli istasyon sayımızı önümüzdeki aylarda 100’e çıkarmak. Aytemiz olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmaya ve şaşırtan hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek onların hayatlarını kolaylaştırmaya önümüzdeki dönemde de aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir