Osmangazi EDAŞ’a “Hayvan Dostu” plaketi verdi.
 1. Anasayfa
 2. Elektrik Dağıtım

Osmangazi EDAŞ’a “Hayvan Dostu” plaketi verdi.

0

HAYTAP ile iş birliği gerçekleştiren Osmangazi EDAŞ, sahada görev alan çalışanlarının ihtiyacı görmesi üzerine hizmet verdiği illerde sokak dostları için 200 mama kabı ve 2 ton mama dağıttı. Toplumun her kesiminin takdirini kazanan ve önümüzdeki günlerde daha da büyümesi hedeflenen proje için Odunpazarı Kent Konseyi,

Osmangazi EDAŞ’a “Hayvan Dostu” plaketi verdi.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile takdir topluyor. Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ile iş birliği gerçekleştiren Osmangazi EDAŞ, hizmet verdiği illerde tam kapanma döneminde sokak dostlarını düşünerek 200 mama ve su kabı yerleştirdi ve 2 ton mama dağıttı. Proje ile Odunpazarı Kent Konseyi tarafından ilk defa verilen ‘Hayvan Dostu’ plaketine layık görülen Osmangazi EDAŞ, sosyal sorumluluk alanındaki başarılı çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

 Osmangazi EDAŞ Genel Müdürü Fuat Celepci, şunları söyledi: 

“Hizmet verdiğimiz illerin elektrik dağıtım hizmetini karşılamanın yanı sıra, paydaşı olduğumuz toplum ve dünyanın ihtiyaçlarına da yanıt vermek adına çaba sarf ediyoruz. Sahada görev alan arkadaşlarımızın sokak dostlarımızın özelinde ihtiyacı görerek paylaşması ile başlatmış olduğumuz sosyal sorumluluk projemizin Odunpazarı Kent Konseyi tarafından ödüllendirilmesi bizleri gururlandırmıştır, bu projenin gelişerek büyümesi için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.” 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir