Shell Turcas’a yeni CFO atandı
 1. Anasayfa
 2. Haberler

Shell Turcas’a yeni CFO atandı

0

Shell & Turcas’ın yeni CFO’su Joel Zara oldu. Zara yeni görevine 01 Şubat 2021 itibariyle başladı.

1 Şubat 2021 itibarıyla Shell & Turcas CFO’su Joel Zara, CFO rolünün yanı sıra, Shell & Turcas İcra Kurulu ve Shell & Turcas İştirakleri Yönetim Kurulu üyesi oldu. Joel Zara, öncesinde Shell’in Londra’daki merkez ofisinde Yeniden Yapılanma projesinde finanstan sorumlu Proje Müdürü olarak görev yapıyordu. 

Yeni görevinde Finans, Bilişim Teknolojileri ve Satın Alma Operasyonlarından sorumlu olan Zara, Shell & Turcas’ın stratejik hedefleri doğrultusunda, sürdürülebilir büyüme ve yeni bilişim teknolojilerinin hayata geçirilmesinde önemli bir liderlik rolü üstlenecek.

1989 yılında Shell’de çalışmaya başlayan Zara, 30 yılı aşkın süredir devam eden Shell kariyerinin yaklaşık 8 yılını Shell’in Londra’daki merkez ofisinde çalışarak geçirmiştir. Shell & Turcas Perakende Finans Müdürü, Avrupa & Güney Amerika Ham Petrol & Rafineri marjlarından sorumlu Finans Müdürü, Orta ve Doğu Avrupa & Türkiye’den sorumlu Hazine Müdürü, Birleşme & Satın Alma, Ticaret & İkmal olmak üzere finans ekibinde birçok farklı rol üstlenen Zara, Boğaziçi Üniversitesi bilgisayar bilimi ve yöneticilik mezunudur. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir